Pasja jest w Tobie. Odkryj ją, władaj nią i pozwól jej zawładnąć Tobą.

HIRYO władaj pasją!

Nie wiem czy wiesz, ale każdy z nas ma jakieś talenty, zdolności, które wykorzystywane, dają nam taką radość i satysfakcję, że zapominamy o całym wszechświecie (pomijając równoległy wszechświat danego zainteresowania). Problemy, ograniczenia, złe sytuacje idą w niepamięć. I to jest w życiu najpiękniejsze. I to jest właśnie pasja. Czyli to, co uwielbiasz robić, co jest tożsame z Tobą, jest Twoją częścią. Aby to odkryć – wejrzyj w siebie, zastanów się, co chciałbyś robić w życiu, gdybyś miał wolną rękę do podejmowania takich decyzji (a przecież masz!). Odpowiedz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie – Co lubisz w życiu robić? A potem zacznij to robić – jak mówił Laska z Chłopaki nie płaczą. Bo, po co żyć nie swoim życiem? Życiem standardu – bo tak trzeba, bo tak należy, bo tak wypada? Twoja droga to Twój wybór – tylko Ty jesteś za nią odpowiedzialny i nikt inny. Więc dlaczego by nie spróbować?

Każda pasja – co jest najcudowniejsze w życiu – daje możliwość wyżywienia. Pomyśl i zastanów się nad tym – w jaki sposób, to co robisz i kochasz może przynieść Ci przychody, z których możesz się co najmniej utrzymywać, a w większości przypadków żyć godnie. Gdy to znajdziesz – władaj tym. Kieruj tym. I rozwijaj. A wtedy przyniesie Ci spełnienie, jakiego nie możesz sobie nawet wyobrazić, efekty, jakich nawet nie oczekiwałeś. Przerośnie to Twoje najskrytsze marzenia. A wtedy staniesz się HIRYO, spełnionym człowiekiem pasji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>